Total Video Converter Lite

Total Video Converter Lite 3.6.1

Stań się postrachem formatów audio-wideo na Macu

Total Video Converter to program umożliwiający konwersję plików multimedialnych. Pobierz Total Video Converter zwłaszcza jeśli zamierzasz oglądać filmy z komputera w urządzeniach przenośnych. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługa najpopularniejszych formatów
  • Obsługa wideo HD
  • Kompatybilny z urządzeniami iPhone, PSP itp.

Wady

  • Brak

Bardzo dobry
8

Total Video Converter to program umożliwiający konwersję plików multimedialnych. Pobierz Total Video Converter zwłaszcza jeśli zamierzasz oglądać filmy z komputera w urządzeniach przenośnych.

Ekrany urządzeń przenośnych są małe, a urządzenia te nie zawsze stosują ten sam sposób kodowania plików wideo. Jedną z popularnych aplikacji rozwiązujących ten problem przez odpowiednią konwersję pliku jest Total Video Converter. Obsługa programu Total Video Converter jest prosta. Po dodaniu pliku należy wybrać z listy urządzenie przenośne, w którym będzie on odtwarzany. Przycisk "Convert Now" rozpoczyna konwersję.

Total Video Converter może przekształcić pliki wideo na większość najpopularniejszych obecnie formatów. Potrafi również przygotować i wypalić materiał przeznaczony na płyty DVD i VCD. Total Video Converter pozwala też dodać do filmu znak wodny i listy dialogowe, lub oddzielić ścieżkę dźwiękową od obrazu. Program z powodzeniem może służyć do konwersji plików przeznaczonych dla iPod, iPhone i iPad.

Filozofia autorów Total Video Converter to prostota obsługi przy domyślnych parametrach. Bardziej wymagający użytkownicy mogą jednak ręcznie wprowadzić potrzebne ustawienia.

Total Video Converter to dobry program do konwersji audio-wideo. Obsługa sporej liczby formatów oraz prostota działania to jego główne atuty.

Total Video Converter Lite

Download

Total Video Converter Lite 3.6.1